Акумулятори
Showing all 3 results
Showing all 3 results
В Електрикцентр можна придбати акумулятри за ціною від 799 грн AGM, EFB, GEL, Гелеві,Тягові. Всіх світових провідних брендів з доставкою по Україні.
В основі роботи акумулятора (АКБ) лежать окиснювально-відновлювальні реакції, що дозволяють багаторазово використовувати пристрій. Щоб купити акумулятор, потрібно точно знати його характеристики.
При виборі джерела струму для автомобіля, мотоцикла, навантажувача або човна необхідно знати, на які характеристики звертати особливу увагу.
Основні критерії вибору:
Що таке ці характеристики?
Показник, що вимірюється в Амперах за одиницю часу (стандартно в 1 годину). Цей показник наноситься виробником на маркування виробу. Параметр 60Ah означає, що акумулятор може працювати годину при силі струму 75А. Для кожного автомобіля рекомендується використовувати батарею певної ємності.
Один з найважливіших параметрів, на який варто звернути увагу, перш ніж купити акумулятор в Україні. Кожна модель авто передбачає певне місце в підкапотному просторі, розрахована довжина силових проводів підключення.
Показник, що визначає розташування зовнішніх елементів, що виводять струм. Клема “+” ліворуч клема “-” справа – це пряма полярність. Якщо мінусова клема ліворуч, а плюсова справа – полярність зворотна. Якщо ви купуєте акумулятор в інтернет-магазині, цей показник обов’язково повинен бути вказаний у характеристиках.
AGM – свинцево-кислотні акумулятори, наповнені абсорбованим електролітом;
EFB – потовщені пластини поміщаються у мікроволоконну плівку;
GEL – електроліт перетворений на гелеподібну масу шляхом додавання двоокису кремнію;
СА – плюсова та мінусова пластини леговані кальцієм.
AGM, EFB, GEL – передові технології. Вони безпечні, забезпечують розширену тривалість роботи. Купити АКБ у Києві з використанням цих технологій дорожче, ніж старіші СА акумулятори.
Раніше популярнішими були АКБ із Європи. Сьогодні можна купити акумулятор недорого, який виготовлений в Японії чи Китаї. Формати корпусів маркуються як «євро» та «Азія»:
Євро – корпус ширший та нижчий, клеми розташовуються у спеціальних нішах, «утоплені» у корпус;
Азія – високі та вузькі корпуси з виступаючими клемами.
Не можна встановлювати акумулятори азіатського формату на європейські автомобілі та навпаки.
Щоб правильно вибрати АКБ, купити потрібно пристрій, що підходить для певного транспортного засобу.
Очевидно, що акумуляторна батарея, яку встановлюють на мотоцикл, не підійде на вантажний автомобіль. Тому потрібно знати, який пристрій потрібний перед походом в акумуляторний магазин:
Автомобільні – виробники вказують межі параметрів АКБ, які можна використовувати на певній марці авто;
Мототехніка – ємність акумулятора залежить від обсягу двигуна мотоцикла. У мотоциклах немає стандарту розташування клем, тому потрібно враховувати особливості конкретного транспортного засобу під час виборів АКБ;
Вантажні – для вантажних авто мають бути потужнішими, більшими за розмірами, стійкими до вібрації та здатними забезпечувати безперебійну роботу основних вузлів у широкому діапазоні температур;
Тягові – це послідовно з’єднані батареї, кожна з яких є акумулятором. Усі вони поміщені у загальний корпус. Застосовуються такі пристрої у тягачах, навантажувачах, джерелах безперебійного живлення, сонячній енергетиці та іншій техніці, де не можна використовувати двигун внутрішнього згоряння;
Човнові – для водної техніки акумуляторні батареї поділяються на три типи: стартові (запуск двигуна внутрішнього згоряння), тягові (що забезпечують тривалу роботу під навантаженням), універсальні (стартово-тягові).